Vintercup 2


Event Details



Det er klart for andre omgang av vintercupen 🙂 Denne gang arrangeres vintercupen på Vikinghest i Stavanger.
Under finner dere program og startliste

PROGRAM

Lørdag25. februar
10:00 T7 junior
10:35 T7 ungrytter
11:20 T7 senior
12:00 – 12:30 PAUSE
12:30 T7 rekrutt
12:45 V5 rekrutt
13:00 V5 junior
13:35 V5 ungrytter
14:30 V5 senior
15:10 Alle som vil kan bli med å rydde 🙂
15:30 SLUTT – Vel hjem!

STARLISTE

PDF startliste
VCT7J Tølt Junior – Uttagning

10:00

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 H RØ 033 Aina Sørli – Vinur frá Selfossi

 

02 02 V RØ 021 Asbjørn Strøm – Gydja fra Kolneset

 

03 03 H RØ 013 Lotte Thoresen – Skundi Fra Fossanmoen

04 03 H HV 009 Elisabet Høyvik – Merkur fra Haukali

 

05 04 V RØ 006 Maria Gjellestad Bosvik – Djass fra Røysland

06 04 V HV 003 Luisa Husby Sem – Jarpur fra Fossanmoen

 

07 05 V RØ 002 Malin Bosvik – Perla fra Kolnes

08 05 V HV 001 Sekine Brewster – Hugin Fra Åsvin

 

 

VCT7U Tølt Ungrytter – Uttagning

10:35

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 H RØ 036 Malin Sørli – Seifur fra Kolneset

02 01 H HV 034 Synne Hatløy – Gríma frá Úthlíð

 

03 02 V RØ 035 Mia Madsen – Nama fra Fljotsholum 2

04 02 V HV 029 Ariana tamantha Johannessen – Lóa Fra Fossanmoen

 

05 03 H RØ 031 Sara Wathne – Bragi fra Øygarden

06 03 H HV 028 Jannicke Nodland – Fjalar frá Vestri-Leirárgörðum

 

07 04 V RØ 026 Martine Borgen Søllesvik – Akkiles fra Teland

08 04 V HV 012 Lotte Bergesen – Visir fra Granli

 

09 05 V RØ 010 Mari Bokneberg – Yldís fra Vatnsholti

10 05 V HV 008 Nina Aanestad – bjarki fra vikinghest

 

11 06 V RØ 007 Sofie Drange – Merkur fra Fossanmoen

12 06 V HV 005 Tormod Bryn – Skuggi fra Vikinghast

 

 

VCT7S Tølt Senior – Uttagning

11:20

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 H RØ 032 Bjarne Fossan – Arfa fra fossan

 

02 02 V RØ 030 Perly Anett Fossan – Sikill fra Fossanmoen

03 02 V HV 027 Vivian Mortensen – Baldur fra Kolnes

 

04 03 H RØ 025 Trond Obrestad – Fanii frå Skas

05 03 H HV 022 Åshild Strøm – Slæða frá Skáney

 

06 04 H RØ 020 Amalie Våga – Stefnir fra Våga

07 04 H HV 018 Ingeborg steinnes Ivesdal – Klaki fra enighed

 

08 05 H RØ 017 Tinna Rut Jonsdottir – Keilir fra Vikinghest

09 05 H HV 014 Jofrid Aasland – Dalvar fra Utgard

 

10 06 V RØ 024 steinar amble Gislason – Gjörvi fra selfossi

11 06 V HV 004 Åsmund Bryn – Gari fra Vikinghest

 

 

12:00-12:30 Pause

 

T7R Tølt Rekruttklasse – Uttagning

12:30

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

01 H 037 Hege Aspøy Gjesteland – Ask fra Tångane

02 H 015 Hanna Elene Aasland Lawrence – Ask fra Tångane

 

 

VCV5R 4-gang Rekruttklasse – Uttagning

12:45

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

01 V 023 Synne Jacobsen Ness – Dynfari

 

VCV5J 4-gang Junior – Uttagning

13:00

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 H RØ 021 Asbjørn Strøm – Gydja fra Kolneset

 

02 02 V RØ 033 Aina Sørli – Vinur frá Selfossi

03 02 V HV 013 Lotte Thoresen – Skundi Fra Fossanmoen

 

04 03 H RØ 011 Hanna Korvald – Gelmir fra mykjunesi

05 03 H HV 009 Elisabet Høyvik – Merkur fra Haukali

 

06 04 V RØ 006 Maria Gjellestad Bosvik – Djass fra Røysland

07 04 V HV 003 Luisa Husby Sem – Jarpur fra Fossanmoen

 

08 05 V RØ 002 Malin Bosvik – Perla fra Kolnes

09 05 V HV 001 Sekine Brewster – Hugin Fra Åsvin

 

 

VCV5U 4-gang Ungrytter – Uttagning

13:35

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 V RØ 036 Malin Sørli – Seifur fra Kolneset

 

02 02 V RØ 035 Mia Madsen – Nama fra Fljotsholum 2

03 02 V HV 034 Synne Hatløy – Gríma frá Úthlíð

 

04 03 H RØ 031 Sara Wathne – Bragi fra Øygarden

 

05 04 H RØ 029 Ariana tamantha Johannessen – Lóa Fra Fossanmoen

06 04 H HV 028 Jannicke Nodland – Fjalar frá Vestri-Leirárgörðum

 

07 05 V RØ 012 Lotte Bergesen – Visir fra Granli

08 05 V HV 010 Mari Bokneberg – Yldís fra Vatnsholti

 

09 06 H RØ 026 Martine Borgen Søllesvik – Akkiles fra Teland

10 06 H HV 007 Sofie Drange – Merkur fra Fossanmoen

 

11 07 V RØ 008 Nina Aanestad – bjarki fra vikinghest

12 07 V HV 005 Tormod Bryn – Skuggi fra Vikinghast

 

VCV5S 4-gang Senior – Uttagning

14:30

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 H RØ 032 Bjarne Fossan – Arfa fra fossan

 

02 02 V RØ 030 Perly Anett Fossan – Sikill fra Fossanmoen

 

03 03 H RØ 027 Vivian Mortensen – Baldur fra Kolnes

04 03 H HV 025 Trond Obrestad – Fanii frå Skas

 

05 04 V RØ 022 Åshild Strøm – Slæða frá Skáney

06 04 V HV 019 Ingeborg steinnes Ivesdal – Rektor fra fossanmoen

 

07 05 H RØ 020 Amalie Våga – Stefnir fra Våga

08 05 H HV 014 Jofrid Aasland – Dalvar fra Utgard

 

09 06 V RØ 017 Tinna Rut Jonsdottir – Keilir fra Vikinghest

10 06 V HV 004 Åsmund Bryn – Gari fra Vikinghest

 

Slutt ca:15:10