Vintercup 3


Event Details


Imorgen er det siste omgang i vintercup 2017. Vintercup 3 arrangeres på Fossanmoen Islandshestsenter
Det vil også bli premieutdeling til de som er vinnere sammenlagt 🙂
Under finner dere startliste med program.

Vintercup 3

Lørdag 18.mars 2017

Link til PDF av STARTLISTE

VCT7J Tølt Junior – Uttagning
Startrekkefølge – to 16-03 23:02
Uttagning: Vintercu

Start 10:00

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 V RØ 012 Mille Fløtre Hagen – Blesa

 

02 02 H RØ 016 Rebecca Haugaard Koster – Ketill fra Holti2

03 02 H HV 006 Lotte Thoresen – Skundi fra Fossanmoen

 

04 03 V RØ 004 Maria Gjellestad Bosvik – Djass fra Røysland

05 03 V HV 003 Luisa Husby Sem – Jarpur fra Fossanmoen

 

06 04 V RØ 002 Malin Bosvik – Perla fra Kolnes

07 04 V HV 001 Sekine Brewster – Hugin Fra Åsvin

 

 

VCT7U Tølt Ungrytter – Uttagning

Startrekkefølge – to 16-03 23:07

Uttagning: Vintercu

Start 10:30

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 H RØ 027 Mathilde Ekeli Mullis – Eitill fra Gøysa

 

02 02 V RØ 021 Martine Borgen Søllesvik – Akkiles fra Teland

03 02 V HV 013 Lotte Knutsdottir Bergesen – Visir fra Granli

 

04 03 H RØ 022 Nina Aanestad – Bjarki fra Vikinghest

05 03 H HV 010 Henriette Skurve – Glanni fra Skurve

 

06 04 V RØ 011 Ariana tamantha Johannessen – Lóa Fra Fossanmoen

07 04 V HV 009 Sofie Drange – Merkur fra Fossanmoen

 

08 05 H RØ 008 Tormod Bryn – Skuggi fra Vikinghest

09 05 H HV 005 Hannah Johannesen – Smyrill Frá Hamraendum

 

 

VCT7S Tølt Senior – Uttagning

Startrekkefølge – to 16-03 23:08

Uttagning: Vintercu

Start 11:00

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

01 01 V RØ 020 Perly Anett Fossan – Sikill fra Fossanmoen

 

02 02 V RØ 023 Jofrid Aasland – Dalvar fra Utgard

03 02 V HV 017 Mona K F Gjelsten – Solon fra Kolneset

 

04 03 H RØ 018 KItte Merete Kristiansen – Fluga fra Fossholum

05 03 H HV 015 Tinna Rut Jonsdottir – Keilir fra Vikinghest

 

06 04 H RØ 014 Lena V. Tjelta – Tritill fra Stora- Hofi

07 04 H HV 019 Torstein Fossan – Alfa fra Fossanmoen

 

08 05 H RØ 007 Åsmund Bryn – Gari fra ikinghest

09 05 H HV 026 Christel Eide – Diva fra Halakoti

Pause 11:30 – 12:00

T7R Tølt Rekruttklasse – Uttagning

Startrekkefølge – to 16-03 23:12

Uttagning: Vintercu

Start 12:00

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

01 H 024 Hanna Elene Aasland Lawrence – Diva fra Halakoti

VCV5J 4-gang Junior – Uttagning

Startrekkefølge – to 16-03 23:13

Uttagning: Vintercu

Start 12:30

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 V RØ 016 Rebecca Haugaard Koster – Ketill fra Holti2

 

02 02 V RØ 012 Mille Fløtre Hagen – Blesa

03 02 V HV 006 Lotte Thoresen – Skundi fra Fossanmoen

 

04 03 V RØ 004 Maria Gjellestad Bosvik – Djass fra Røysland

05 03 V HV 003 Luisa Husby Sem – Jarpur fra Fossanmoen

 

06 04 V RØ 002 Malin Bosvik – Perla fra Kolnes

07 04 V HV 001 Sekine Brewster – Hugin Fra Åsvin

VCV5U 4-gang Ungrytter – Uttagning

Startrekkefølge – to 16-03 23:14

Uttagning: Vintercu

Start 13:00

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 H RØ 027 Mathilde Ekeli Mullis – Eitill fra Gøysa

 

02 02 V RØ 022 Nina Aanestad – Bjarki fra Vikinghest

 

03 03 H RØ 025 Synne Hatløy – Gríma frá Úthlíð

04 03 H HV 021 Martine Borgen Søllesvik – Akkiles fra Teland

 

05 04 V RØ 013 Lotte Knutsdottir Bergesen – Visir fra Granli

06 04 V HV 010 Henriette Skurve – Glanni fra Skurve

 

07 05 H RØ 011 Ariana tamantha Johannessen – Lóa Fra Fossanmoen

08 05 H HV 009 Sofie Drange – Merkur fra Fossanmoen

 

09 06 V RØ 008 Tormod Bryn – Skuggi fra Vikinghest

10 06 V HV 005 Hannah Johannesen – Smyrill Frá Hamraendum

VCV5S 4-gang Senior – Uttagning

Startrekkefølge – to 16-03 23:15

Uttagning: Vintercu

Start 13:45

 

NUM GRU H/V FAR ID DELTAGER

 

 

01 01 V RØ 020 Perly Anett Fossan – Sikill fra Fossanmoen

02 01 V HV 019 Torstein Fossan – Alfa fra Fossanmoen

 

03 02 H RØ 023 Jofrid Aasland – Dalvar fra Utgard

04 02 H HV 017 Mona K F Gjelsten – Solon fra Kolneset

 

05 03 V RØ 018 KItte Merete Kristiansen – Fluga fra Fossholum

06 03 V HV 015 Tinna Rut Jonsdottir – Keilir fra Vikinghest

 

07 04 H RØ 014 Lena V. Tjelta – Tritill fra Stora- Hofi

08 04 H HV 007 Åsmund Bryn – Gari fra ikinghest

 

14:30 Premieutdeling sammenlagtseiere.

15:00 Slutt. De som vil kan være med og rydde.

Vel Hjem!