Kvalifiseringsstevne


Villingur Islandshestforening inviterer til kvalifiseringsstevne torsdag 1. mars

 

Dato og sted: 1. mars Ridebanen i dalen

Stevnestart: 17.00
Innsjekk: I kiosken fra 16.00-16.45

Klasser

Jr 13-15 år: V1, T1, F1, T2

Yr 16-21 år: V1, T1, F1, T2

Sr 21+ år: V1, T1, F1, T2

Priser:
200 kr for 1 disiplin.

Påmelding:
Via SPORTI

Påmeldingsfrist:
22. februar

Program og startlister:

Blir satt opp program etter påmeldingsfristen er gått ut. Program og startlister blir lagt ut på hjemmesiden www.villingur.com

NB: Vi har tak på maks 30 deltakere og én disiplin hver. Her blir det første mann til mølla 🙂

Kontaktpersoner:

Amanda Stangeland : post@villingur.com / 90694211
Marianne Bryn : sekretariat@villingur.com/ 90069235

Husk egenerklæring og vaksinasjonskort.

Velkommen til stevne 🙂

Hilsen Styret

Kvalifiseringsstevne


Dato: 31. mai
Sted: Fossanmoen Islandshestsenter
Stevnestart: kl.17.00
Innsjekk: kl. 16.00-16.45

Kontaktpersoner:
Miriam F. Knudsen: 986 30 840 / miriamkn@hotmail.com
Marianne Bryn: sekretariat@villingur.com (Sekretariat)
Trekninger og eventuelle endringer SKAL sendes til sekretariatsmailen!

Dommere:
Veronica Høgsveen Våland, Iren Haugan og Lillian Kvalen

Klasser:
Jr 13-15 år: V1, T1, F1, T2
Yr 16-21 år:
V1, T1, F1, T2
Sr 21+ år:
V1, T1, F1, T2

Det er tak på 20 deltagere og maks 2 hester per rytter. De som ikke er kvalifisert bør melde seg på så fort som mulig 🙂

Vi flytter stevnet opp til Fossanmoen, dette stevnet blir også et lite prøvestevne til Villingurstevnet.

Priser:
Påmelding: kr 250,00.

Program og startlister:
Blir satt opp program etter påmeldingsfristen er gått ut. Program og startlister blir lagt ut på hjemmesiden www.villingur.com

Påmelding: Via Sporti.dk. Innen 26. mai.
Arrangementet legges ut på Sporti i løpet av mandag eller tirsdag
Husk egenerklæring og vaksinasjonskort til innsjekken.

Velkommen til stevne 🙂
Hilsen styret

Kvalifiseringsstevne – program lørdag

Velkommen til kvalifiseringsstevne lørdag 21.mai

INNSJEKK 08:30 – 10:00 (husk! hestepass og egenerklæring)

Stevnestart klokken 09.30

Pass
09.30 P2 senior

10.00 T1 tølt ungrytter/senior
11.10 T1 tølt junior
12.40 V1 firgang ungrytter/senior

PAUSE Lunsj 13.50

14.30 V1 firgang junior
16.15 F1 femgang ungrytter /senior

17.00 B-finale firgang V1 junior

17.30 T2 tølt senior

Pause 10 minutt

17.50 A-finale firgang V1 junior